Yhteystiedot

 

  HALLITUS 2018

  Huom. at = @

 

  Puheenjohtaja

  Marketta Savolainen          050 - 330 8414       marketta.savolainen(at)elisanet.fi

  Varapuheenjohtaja, kotisivut ja Facebook

  Sirpa Ahonen                   040-5890660           sibatrillo(at)gmail.com

 Sihteeri ja jäsenrekisteri

  Sirpa Ahrenberg               050-5681553        sirpa.ahrenberg(at) kotikone.fi

 Talous ja jäsenrekisteri

  Heimo Pesonen                0500-412 919        heimo.pesonen(at)luukku,com

 Tiedotus

  Ritva Pesonen                  040-5461348         ritva.pesonen(at)luukku.com

  Lea Savolainen                044-5542690         lea.savolainen(at)pp2.inet.fi

 

 

 Muut yhteystiedot

 

 Kahvitusvastaava

 Eira Piironen                    044-0259266

 Matkat, retket  ja  teatteri

 Eija Turunen                   040-8480702             eija.turunen(at)netti.fi

 Ilon - Pisaroita kerho muistin tueksi

 Ritva Pesonen                040-5461348            ritva.pesonen(at)luukku.com 

 Vanhusneuvosto

 Raimo Huvila                                                   raimo.huvila@gmail.com

 

          

    

 

 

 

    

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

Lomakkeella ei ole kenttiä.